Tým Lucky Diving 

Naši instruktoři se potápění věnují dlouhou řadu let. Zakládáme si na skutečně předaných zkušenostech našim studentům a kvalitě jejich výcviku, používáme nejmodernější výcvikové postupy.
Neděláme žádné komerční "rychlo" kurzy. U nás sice kurzy trvají delší dobu než jinde, ale o to efektivnější výcvik poskytují.
Potápění se věnujeme pro radost a snažíme se ji předávat i studentům. Naši instruktoři mají každý svou obživu a učení není jejich hlavní příjem. Proto si můžete být jistí, že vyučujeme spíše pro radost a ne pro komerci. Pokud chcete být potápěč, který se opravdu umí potápět a je si pod vodou sám sebou jistý, ví co dělá a má potřebný přehled, tak jste na správné adrese.

Těšíme se na Vás, Tým Lucky Diving

Roman Funěk

Master Trainer IDDA - 12397
Instruktor Trainer ProTec - CZ-2090-IT

Roman je zkušený mazák, co miluje české vody.
Potápění se věnuje od roku 1996, instruktorem od června 2008.

Můžete od něj čekat skvělou organizaci a preciznost.
Dlouhou část své potápěčské kariéry úspěšně věnoval hledání zatopených budov na Orlické přehradě.


  • Vyučuje od začátečníků, přes dětské kurzy až po technické a vrakové potápění, divemastery i instruktory.
  • Certifikovaný servisní technik Apeks.


Vladimír Ježek

Instruktor IDDA No. 12394
Instruktor NAUI No.
Vláďa je srdcař, který to celé začal a položil základy naší školy. Nenechá si ujít žádnou srandu. Nejraději má mořský život a rád Vám ukáže zajímavé mořské lokality.

Martin Strmiska
Fotograf a dokumentarista

Martin se více než půl života věnuje podvodnímu focení a natáčení. Patří mezi světovou špičku v oboru. Je jedním z mála lidí, kteří se podvodním focením skutečně živí a jeho fotky a videa jsou publikovány ve světových časopisech, katalozích, dokumentech a reklamních spotech. 

  • Potápění se věnuje od roku 2006.
  • Učí foto a video kurzy / semináře.